Endüstriyel su şartlandırma kimyasalları ve havuz suyu kimyasalları üretimi yapan bir firma olan AEC Kimya, Dilovası organize sanayi bölgesinde çalışmalarını yapmak ve sürdürmektedir. 1980 yılından beri faaliyet gösteren AEC Kimya sektörünün en eski ve köklü kuruluşudur.

Birka Reklam ile katılacakları bir fuar ve organizasyon için iletişime geçen AEC Kimya yetkilileri, Birka Reklam ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre üretimini sağladığımız alternatif çarkıfelek modellerinden 100cm çapında duvara monte aparatlı çarkıfeleğin üretim ve montajı için anlaşma sağlamıştır.

Katılacakları fuarda müşterilerinin dikkatlerini çekmelerinin yanı sıra, keyifli zaman ve promosyon dağıtımlarına farklılık sağlamak amacıyla Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden çarkıfelek uygulamalarından duvara monte çarkıfelek için kısa sürede üretim ve teslimatını sağladığımız çarkıfelek ile ilgili memnuniyetlerini paylaşan AEC Kimya firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.