Aetatak, Türkiye’nin 22 yılı aşkın süredir elektrik taahhüt işleri konusunda en önemli taahhüt şirketlerinin alt yüklenicisi olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Deneyimli kadrosu ile kendilerine verilen projelerin tüm süreçlerini en iyi şekilde organize ederek işlerini başarıyla tamamlayan Aetatak, var olduğu sektörde göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ile yeni anlaşma sağladığı Toki elektrik taahhüt projesinde kullanacağı araçlarının araç giydirme uygulamaları için tavsiye ile iletişime geçen Aetatak,  kendileri için en uygun araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışması ile ilgili Birka Reklam’la anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmalarında firma araçları üzerine reklamınızın olması amaç edinmiştir. Bu anlamda Aetatak firması da bölgesel araç giydirme uygulamalarında araçları üzerine firma logosu ve ürün resimleri uygulanması konusunda Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım departmanından destek almıştır.  Kaliteli baskı ve üretim ile tecrübeli montaj ekibinin Birka Reklam garantisi ile sorunsuz olarak uyguladığı bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Aetatk firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.