Aky Ahşap ve Zemin Sistemleri Ltd Şti, Portekiz’in Amorim şirketler grubunun, Wicanders profesyonel zemin ve duvar ürünlerini Türkiye distribütörlüğü kapsamında İstanbul Koşuyolu’ndaki mağazasında müşterileri ile buluşturmaktadır.

Aky Ahşap ve Zemin Sistemleri, reklam çalışmaları bünyesinde piyasada faal olarak gezen araçları için araç giydirme çalışması yaptırmaya karar vermiş ve bunun içinde Türkiye’de ki ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Genel anlamda araçların dış gövdesine yapılan tasarım çalışmalarına araç giydirme ya da araç üzeri giydirme denilmektedir. Özellikle işletmeler kullandıkları araçlara kendi reklamlarını yapmak için tercih ettikleri bu yöntemde tasarımın dijital olarak hazırlanması sonrası aracın üzerine kaplanması yapılmaktadır.

Araç giydirme ile ilgili en uygun teklif, iletişim ve kaliteyi esas alan Aky Ahşap ve Zemin Sistemleri,  araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamasında karar kılmıştır.

Araç giydirme örnek görsel çalışmaları için profesyonel grafik tasarım ile  uygulama esnasında tecrübeli montaj ekibimiz tarafından destek verdiğimiz Aky Ahşap ve Zemin Sistemlerine,  ayrıca konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından araç giydirme sonrası yasal işlemler ve reklam vergisi konularında bilgi verilmiştir.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretimini tercih eden Aky Ahşap ve Zemin Sistemleri’ne Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.