1991 yılından beri var olduğu inşaat sektöründe her türlü alt yapı ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Ant Yapı, kaliteden ödün vermeksizin, optimum maliyetlerle, zamanında ve koşullara uygun teslimatları ile ön plana çıkmayı amaç edinmiş sektörünün ön sıralarında yer alan bir firma olarak göze çarpmaktadır.

Büyüme ve gelişimini sağlamak amacıyla reklam çalışmalarına da önem veren Ant Yapı, en iyi pazarlamacınız aracınızdır sloganıyla müşterilerine ulaşan Birka Reklam ile internet üzerinde ki araştırmaları sonucunda tanışmıştır.

Birka Reklam’ın müşteri temsilcileri ile iletişime geçip, araç giydirme için gerekli yasal işlemler ve reklam vergisi ile ilgili süreç hakkında bilgi alan Ant Yapı, Birka Reklam’ın grafik departmanın da desteği ile araç üzerinde yapılacak uygulama için son onayı vererek araç giydirme üretim ve montaj sürecini başlatmıştır.

Araç giydirme konusunda üretim ve uygulama sürecindeki hızlı garantili ve kaliteli çalışmamız ile tam not aldığımız Ant Yapı firmasına araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.