Apa Yayıncılık 25 yıl evvelinde iş ve inşaat makineleri sektörüne yönelik Makine Market dergisi ile yayıncılık sektörüne giriş yapmış ve günümüzde 6 dergi ile büyümesine devam eden başarılı bir yayın kuruluşu olarak göze çarpmaktadır.

Maltepe-İstanbul’da abonelik işlemleri ve reklam verme çalışma sistemleri ile hizmetlerini devam ettiren Apa Yayıncılık, dergilerini masa başında değil sahada hazırlayarak farklı olduklarını göstermektedir.

Birka Reklam’dan Platform günleri için hazırlık sürecinde branda baskı çalışmaları için destek alan Apa Yayıncılık,  Birka Reklam’ı uzun zamandır,  zaman zaman da olsa çözüm ortağı olarak benimsemiştir.

Branda vinil baskı, brandanın üzerine dijital baskı makinaları ile baskı yapılması işlemi olup, daha çok dış mekân uygulamalarından tercih edilen kaliteli ve uygun maliyetli bir üründür.

Birka Reklam olarak Avrupa Vinly kullanarak branda baskı konusunda hizmet verdiğimiz Apa Yayıncılık’a doğru seçimlerinde ki devamlılığı sağladıkları ve tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.