Aurora Isı Araçları San. ve Tic. Ltd. Şirketi, 1928 yılında yenilikçi bir fikir olan otobüsler için ilk ısıtıcı ile ortaya çıkaran firma olarak tarihte yerini almıştır. Daha sonra 1952’de İkinci Dünya Savaşı’nın ardından Batı Almanya’da yeniden kurulması ile günümüze kadar gelişerek gelmiştir. Şuan beş kıtanın tamamında, Aurora müşterileri Aurora Hvac’ın performansından yararlanmaktadır.  Türkiye’nin de dâhil olduğu Mudau, Almanya, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri’nde tasarımlarını yaratmaktadır.

Aurora firması araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’a internet üzerindeki araştırmaları sonucunda ulaşmıştır.

Araç giydirme konusunda müşteri temsilcilerimizden aldığı bilgiler doğrultusunda görsel çalışmalarının da yapıldığı Aurora firması, satış kanalında kullanmak için belirlediği araçları ile ilgili Birka Reklam’ın araç kapı logosu çalışmasını tercih etmiştir.

Araç kapı logolarının firmamızın montaj yerinin haricinde, araç giydirme için uygun koşulların oluşturulduğu farklı bir alanda yaptığımız Aurora firmasına, Birka Reklam olarak tercihlerinden dolayı tekrar teşekkür eder daha pek çok reklam çalışmalarında kendilerine destek olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.