Türkiye ve yurtdışında profesyonel ses, görüntü ve otomasyon sistemleri üzerine var olduğu piyasada 10 yılı aşkın süredir en iyi projelere imza atan Avelkon, yine müşterileri içinde en iyi hizmet ve ürünleri sağlamayı kendine amaç edinmiştir.

Benzer şekilde reklam sektöründe 25 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için iletişime geçen Avelkon, Birka Reklam’ın referanslarından da oldukça etkilenmiştir.

Reklam sektöründe gelişmeleri yakından takip eden Birka Reklam, sektöründeki teknolojiyi de yakından takip etmesi ile Avelkon firmasının araç giydirme seçeneklerinden 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak bölgesel araç giydirme çalışmaları ile ilgili tek tercihi olmuştur.

Avrupa ve Amerika’da yapılan araç giydirme tasarımlarını güncel olarak takip eden profesyonel grafik tasarım departmanımızdan da destek alan Avelkon, 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibi sayesinde Birka Reklam garantisi ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamalarından oldukça memnun kalmıştır.

Uygulama sonrası araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi ile ilgili müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alan Avelkon firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.