İstanbul Yedpa’da otomobil yedek parçacısı, oto karoser yedek parça tedarikçisi ve motorlu taşıt satıcısı olarak hizmet veren Başaran Otomotiv, araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile tavsiye üzerine iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın araç giydirme referanslarını titizlikle internet sitesi üzerinden inceleyen Başaran Otomotiv, Birka Reklam’ın tecrübeli müşteri temsilcilerinden araç giydirme, araç üzeri uygulama halk arasında araç üstü reklam giydirme uygulamaları için detaylı bilgi almıştır.

Araç giydirme kadar 1995’ten bugüne geniş bir yelpazede birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka Reklam,  etkileyici ve kaliteli hizmet, kusursuz iletişim, dünya standartlarında hizmet ve uygun maliyeti benimsemiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Başaran Otomotiv’e koşulsuz müşteri memnuniyeti, profesyonel grafik tasarım ve tecrübeli kadrosu ile destek veren Birka Reklam, araç giydirme sonrası yasal işlemler ve reklam vergisi konuların da Başaran Otomotiv’e yol gösterici rol almıştır.

Birka Reklam olarak firma logo unvan yanı sıra resimlerinde yer aldığı araç giydirme uygulamalarından bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Başaran Otomotiv’e tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.