İklimlendirme sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Türkiye genelinde pek çok bayi, satış noktası ve servis teknisyeni ile hizmet ve istihdam konusunda genel sektörler içersin de önemli bir yere sahiptir.

Baymak, ısıtma sistemleri, klimalar, su ısıtıcıları, su teknolojileri, yenilenebilir enerji sistemleri, kontrol ekipmanları konusunda hizmet verdiği müşterilerine en iyiyi sunmak için sürekli çalışmakta, yenilik ve gelişmelere açık olmaktadır.

Baymak,  basında olduğu kadar reklam çalışmalarında da en iyi hizmet alabilmek için,  internet üzerindeki araştırmaları sonucunda Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın referansları ile tercih seçeneklerini azaltan Baymak,  iş disiplini, hızlı ve etkili çözümleri ile araç üzeri var olan görsellerin sökümü ve araç giydirme konusunda Birka Reklam tercih etmiştir.

En iyi pazarlamacınız aracınız sloganı ile araç giydirme ( araç kapı logosu, bölgesel araç giydirme, komple araç giydirme, özel araç giydirme-tasarım ) konusunda 1997’den bugüne hizmet verdiğimiz Baymak dâhil tüm firmalarımıza tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.