1947’de kurulan Bilsar, moda dünyasının dinamik, ilerici ve yenilikçi isimlerinden biri olarak, Türkiye’nin en önde gelen üretici ve ihracatçılarından birisidir. Bilsar, üretimin yanında Bil’s ve Bil’s Remix gibi kendi yarattığı markalarla, Fred Perry, Lole Women, Muji, An Original Penguin, Bensimon ve Paperthinks gibi dünyanın saygın öncü markalarını da Türkiye’de yönetmektedir.

Bilstore , Akasya Avm’deki yerleri ile ilgili cephe giydirme konusunda internet üzeri araştırma yaparken Birka Reklam’ı bulmuş ve iletişime geçmiştir.

Birka Reklam müşteri temsilcilerinden Birka Reklam ile ilgili genel bilgiler ve cephe giydirmede kullanılan malzeme detayları için bilgi alan Bilstore,  daha sonra kendi cepheleri için en uygun olduğunu düşündükleri cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama, cam yüzeylere ya da kompozit panel kaplanmış yüzeylere uygulanan çalışmada karar kılmışlardır.

Birka Reklam keşif ekibi tarafından,  uygulama yapılacak binanın cephe resimleri komple ölçüsü alındıktan sonra grafik departmanımız tarafından tasarım ve baskı işlemleri kısa süre içersin de görsel onayında alınmasıyla cephe giydirme çalışmalarıyla ilgili en son uygulama işlemleri de tecrübeli montaj ekibimiz tarafından titizlikle tamamlanmıştır.

Cephe giydirme seçeneklerinden folyo kaplama uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden Bilstore Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.