1994 yılında ilk kez temizlik ürünleri üreterek sektöre giriş yapan Biobellında, 2010 yılı itibariyle temizlik ürünlerinin yanı sıra kozmetik ürünlerinin de üretim ve satışına başlayarak Avrupa standartlarında modern üretim tesisini Kocaeli’de açmış.  Bu süreç ile Türkiye ve Avrupa’da pek çok bağımsız gelişimciye ulaşarak kendini geliştirmiş ve 2021 yılı itibariyle Amerika Birleşik Devletleri’nin de içinde bulunduğu 35 ülkeye hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile araç giydirme araştırmaları sonucunda internet üzerinden iletişime geçen Biobellında, araç giydirme seçeneklerinden firma logolarının araç kapılarına uygulandığı araç giydirme sekmeninin en cazip fiyatlı ürünü olan araç kapı logosu uygulamasını tercih etmiştir.

Birka Reklam tarafından araç giydirme çalışmaları kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibi uygulaması ile kısa sürede tamamlanan Biobellında firmasına araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.