Birikim Pilleri Batarya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, 2005 yılında kurulmuş olup, pil ve batarya sektörüne Türkiye’de kurumsal kimlik kazandıran ilk firmasıdır.

Birikim pilleri ticari ve bireysel müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sağlamayı ilke edinmesiyle müşteri memnuniyeti ve konusunda uzman çalışanlarıyla Birka Reklam’ı da tercih etmesi tesadüfi olmamıştır.

Birka Reklam olarak, Birikim Pilleri’ne araç giydirme segmentinin en tercih edilen en cazip ürünlerinden araç kapı logosu talepleri ile ilgili yardımcı olmuşuzdur. Araç kapı logo uygulaması araçlarınızın kapılarına yada herhangi bir bölgeye uygulama işlemini içermektedir.

Araç giydirme yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da müşteri temsilcilerimizden bilgi alan Birikim Pilleri’ne Birka Reklam’ı tercih ettikleri teşekkür eder, araç giydirmede montaj şekli ve ömrü konusunda Birka Reklam garantisini sunduğumuz tüm firmalarımıza mutlu müşteri memnuniyetini sağladığımız bilmek Birka Reklam ailesi olarak bizi mutlu ettiğini paylaşmak isteriz.