Kırşehir’in gözde restoranlarından biri olan Börekçi Veysel Usta, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu bir çalışma disiplini benimsemiştir.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonuncunda araç giydirme çalışmaları için iletişime geçen Börekçi Veyse Usta, yakınlık uzaklık gözetmeksizin kaliteli hizmeti alacağına inandığı Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmaları için anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmaları için deneyimli müşteri temsilcilerimizden araç giydirme montaj şekli ve ömrü ile ilgili detaylı bilgi alan Börekçi Veyse Usta, araç giydirme işleminde grafik tasarım teknikleri bilgilerini de aldıktan sonra profesyonel grafik tasarım hizmetimizden de yararlanmıştır.

Araç giydirmede kullanılan folyo ve koruyucu malzeme detaylarına bağlı olarak 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretimi Birka Reklam garantisinde tecrübeli montaj ekibi sayesinde alan Börekçi Veysel Usta’ya, araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.