2014 yılında İstanbul’da kurulan Buday Gıda Pazarlama Ltd.Şti.  adrese servis, mağaza içinde alışveriş imkânı ile toplu tüketimde çözüm ortağı olan bir gıda pazarıdır. Tüketicilerin beğeni ve güvenini kazanmış markaların İstanbul il sınırları içersin de tedarik ve teslimatını yapan Buday;

Birka Reklam ile internet üzerinde yapmış olduğu araştırmalara istinaden iletişime geçmiştir. Kendileri için araç giydirme düşüncesi olan Buday, kendileri için en uygun ve kurumsal nitelikte ki araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Birka Reklam’ın konusunda deneyimli müşteri temsilcilerinden araç giydirmede kullanılan 3M ürünleri araç giydirme uygulama süreci ve araç giydirme sonrasında ki resmi işlem süreçleri  ile ilgili detaylı bilgi alan Buday Gıda yetkilileri,  kısa sürede üretim ve montajı sağlanan araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için memnuniyetlerini tek araçla başlayıp tüm diğer dağıtım araçlarına uygulama yaptırarak tarafımıza memnun etmişlerdir.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Buday firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.