1950’den beri ayakkabı endüstrisine sürekli olarak en kaliteli deri ayakkabı, bot, çizme, sneaker, topuklu, babet modellerini sunmaktadır. Tüm ürünleri el işçiliği ve hakiki deri kullanılarak üretilen ve tüm dünyada 27 ülkede satılan Bueno Shoes; Birka Reklam’a çarkıfelek – hediye çarkı için internet üzeri araştırmaları sonucu ulaşmıştır.

Çarkıfelek uygulama seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek için istedikleri ölçü ve baskı ile üretimi sağlanabileceğini öğrenen Bueno Shoes, yakın zamanda Teşvikiye mağazalarında yapacakları etkinlik için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Birka Reklam’ın neşe eğlence sloganıyla paylaştığı display ürün seçeneklerinden ahşap ayaklı çarkıfelek ürünü için grafik departmanımızın da desteğini alarak kısa sürede üretim ve montajı tamamlanan ahşap ayaklı çarkıfelek ile ilgili Bueno Shoes firması Birka Reklam’ın satış, üretim ve montaj departmanlarının her birine tam not vermiştir.

Birka Reklam ailesi olarak display ürün seçeneklerimizden çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam’ı çözüm ortağı olarak tercih eden Bueno Shoes yetkililerine bir kez daha teşekkür ederiz.