Central firması için Mayıs’16 tarihinde yapmış olduğumuz Bursa montajlı araç giydirme çalışmaları müşterimiz tarafından tam not almış ve yenilen yeni yüzünde bizi tercih etmeye devam etmiştir.

Central firması ile tanışmamız araç logo kaplama ile ilgili internet üzerinde yapılan araştırma esnasında gerçekleşmiştir.

Öncelikle firmamızı internet sitemizde ve diğer sitelerde titizlikle inceleyen müşterimiz, daha sonra firmamızın satış ve pazarlama departmanından ürünlerimiz ve çalışma koşullarımız ile ilgili destek almıştır.

Dünya çapında ürünleri ile haklı bir isme sahip olan 3M in select üyesi olmamız tercihlerinde etkili bir rol oynamıştır.

Grafik departmanın tasarım desteği, araç ölçülerinde aplikasyon departmanımızın titiz çalışmaları ve üretim departmanında ürünlerin kısa süreçte en iyi kalite ile üretilmesi, montaj departmanı tarafından montajın kusursuz yapılması müşterimizi oldukça memnun etmiştir.

Böylelikle 25 araçlık araç giydirme çalışması ile ilgili 3 günlük bir tasarım ve uygulama süreci ile en iyi hizmet ve kalite müşterimize sağlanmıştır.

Müşterimiz ile yapılan görüşme ile çalışma stilimiz, güvenirliğimiz, her departmanda yaşanılan memnuniyetinin belirtilmesi, tavsiye edilecek firma olduğumuzun vurgulaması bizi BİRKAREKLAM ailesi olarak oldukça memnun etmiştir.

[fullwidth background_color=”” background_image=”” background_parallax=”fixed” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ background_repeat=”no-repeat” background_position=”center center” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_webm=”” video_mp4=”” video_ogv=”” video_preview_image=”” overlay_color=”” overlay_opacity=”0.5″ video_mute=”yes” video_loop=”yes” fade=”no” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”20px” padding_bottom=”20px” padding_left=”0px” padding_right=”0px” hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”no” menu_anchor=”” class=”” id=””][title size=”2″ content_align=”left” style_type=”double” sep_color=”” margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””]Uygulama Örnekleri[/title][recent_works layout=”grid” picture_size=”fixed” boxed_text=”unboxed” filters=”yes-without-all” columns=”4″ column_spacing=”12″ cat_slug=”arac-kapi-logosu,bolgesel-arac-giydirme,komple-giydirme-arac-giydirme” exclude_cats=”” number_posts=”16″ offset=”” excerpt_length=”35″ strip_html=”yes” carousel_layout=”title_on_rollover” scroll_items=”” autoplay=”no” show_nav=”yes” mouse_scroll=”no” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][/recent_works][/fullwidth]