Cibuu.com bir Hplus Bilişim ve Yazılım Hizmetleri A.Ş markası olup, günümüzde insanların sanal âlem üzerinden tanışmaları, arkadaşlıklar kurmaları, ilişkiler yaşamaları gitgide yayılmaktadır. Cibuu.com’da bu tanışmaları astroloji ön değerli bir uyum sitesi olarak Türkiye’de hizmete sunmuştur.

Cibuu.com ilişki anlamındaki kavramlara yeni bir bakış açısı sunarken, reklam çalışmaları konusunda da yüksek kalite, uygun fiyat çözümleri ve baskı hizmetleri ile kurumlarına özel tasarım konusunda da etkili bir çalışma için ‘En iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile müşterilerinin dikkatini çeken Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olarak 24 yıldır tecrübeli ekibi ile hizmet veren Birka Reklam, araç giydirme konusunda Cibuu.com tarafından tercih edilmiştir.

Araç giydirme çalışmalarımızdan komple araç giydirme uygulamasının yapıldığı ve araç giydirme sonrası yasal işlemler ve reklam vergisi konusunda da ayrıntılı olarak bilgilendirilen Cibuu.com firmasına,  Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz.