Clineca, danışanlarına güzellik, güvenlik ve konfor odaklı eksiksiz bir kozmetik cerrahisi sunmak için müşteri memnuniyetine ön planda tutan, 7/24 hastalarından desteğini esirgemeyen, en iyi hastanelerde 5 yıldızlı otellerde, vıp transferleri ile danışanları için en iyi tercih olduklarını kanıtlayan İstanbul’da ki bir estetik cerrahi kliniğidir.

Birka Reklam ile araç giydirme için araştırma yaparken internet üzerinde rast gelen Clineca, araç giydirme seçeneklerinden kendileri için en uygun olan araç kapı logosu çalışmaları için Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcileri ile iletişime geçmiştir.

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmalarına reklam sektöründe araç giydirme, halk arasında ise araç üstü reklam giydirme denmektedir. 20 yılı aşkın süredir pek çok perakende ve kurumsal müşteriye hizmet veren Birka Reklam, sektörünün lideri olarak bilinmektedir.

Birka Reklam’ın araç giydirme için kullandığı malzemeleri 3M markasının garantili ürünleridir. Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olan Birka Reklam tecrübeli montaj ekibi, Birka Reklam garantisi ile araçların boyasına zarar vermeden araç giydirme ve söküm yapmaktadır.

Birka Reklam olarak araç giydirme çalışmalarından araç kapı logo uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden, Clineca firmasına Birka Reklam ailesi olarak tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.