Çökeroğlu Elektronik perakende satış yapan tacirlerin işyerlerinde bulundurmak zorunda oldukları barkod okuyucu, barkod yazıcıları, el terminalleri, yazar kasa gibi ürünlerin satış ve satış sonrası desteğini sağlayan var olduğu sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutan, beyaz eşya ve elektronik ürünleri üreticisi Profilo’nun da ödeme sistemlerindeki yetkili bayisidir.

Çökeroğlu Elektronik’ in Birka Reklam ile olan iletişimi internet üzerinde çıkan haberlerimiz reklamlarımız, referanslarımız ile olmuştur. Müşteri memnuniyetinin ilk sırada olduğu firmamızın, müşteri hizmetleri ile iletişime geçen Çökeroğlu yetkilileri,  Birka Reklam’ın bilgilendirici ve yönlendirici araç giydirme anlatımlarına bağlı olarak Birka Reklam’ı ziyaret etmişlerdir.

Birka Reklam’dan araç giydirme konusunda aldıkları hızlı dönüş ve alakayla komple araç giydirme konusunda ilk ve tek tercihleri olduğumuz için Çökeroğlu Elektronik’e teşekkür eder, daha pek çok güzel kampanya süreçlerinde kendilerine destek olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.