Des Teknoloji, kalite ilkelerini insan, firma çalışanları ve değerli müşterileri olarak ifade eden İstanbul merkezli Türkiye Pazar koşullarına her seviyede otomasyon, elektrik, elektronik uygulama ve ürün talebine hizmet sağlayan bir firma olarak göze çarpmaktadır.

Des Teknoloji, sektörün önde gelen markaların satış ve satış sonrası teknik, uygulama ve bakım desteğini sağlayarak müşteri memnuniyetini en ön planda göstermekte ve bu anlamda reklam alanında bu ilkeleri benimseyen Birka Reklam ile iletişime geçmesi tesadüfi değildir.

Birka Reklam ile yeni taşındıkları Ümraniye Keyap İş Merkezindeki ofislerin cephe giydirme ve tabela işleri için iletişime geçen Des Teknoloji yetkilileri kendileri için en uygun cephe giydirme seçeneklerinden kumlu folyo (buzlu folyo), tabela seçeneklerinden ise ışıksız tabela uygulamasını tercih etmişlerdir.

Cephe giydirme seçeneklerinden kumlu folyo (buzlu folyo) uygulamaları yapılan alanın hiç görünmemesini ama ışığında kesilmemesini sağlayan kesim ve baskı ile dekoratif özellik kazandırılan bir üründür. Tabela sistemlerinden ışıksız tabela ise aydınlatma ve kasa derinliği olmayan bir ürün olarak tanımlanabilmektedir.

Birka Reklam olarak kumlu folyo (buzlu folyo) ve ışıksız tabela çalışmalarında destek verdiğimiz Des Teknoloji firmasına tercihlerinden, güvenlerinden ve memnuniyetlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.