1989 yılından beri kuru temizleme ve ütü sektöründe hizmet veren Dry Sanat, kullandığı teknoloji ve ekipmanlar ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için şubelerindeki birebir temizlik hizmetlerinin yanı sıra internet üzerinden sipariş sistemine de geçiş yapmıştır.

Deneyimli ve güler yüzlü personeli ile geçmişten geleceğe hizmet vermeyi amaç edinen Dry Sanat, araç giydirme uygulamaları için de 26 yıldır araç giydirme sektörünün lideri olan Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın referanslarının yanı sıra, kaliteli hizmet, sürekli iletişim ve uygun maliyetlerde müşterilerine hep kazandıran çalışmalarından etkilenen Dry Sanat, araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda Birka Reklam’ın profesyonel grafik ve montaj ekibinden destek almıştır.

Birka Reklam’ın tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile 3M baskı malzemesi ile kaliteli baskı ve üretim sağlanarak bölgesel araç giydirme uygulamalarını tamamlanan Dry Sanat Kuru Temizleme firmasına,  bölgesel araç giydirme çalışmalarında Birka Reklam’ı tercih ettiklerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.