Düzey mimarlık mühendislik, Türkiye ve Almanya ofis ve atölyeleri ile müşterilerine fuar, sergi ve kongrelerde stant tasarım ve uygulama hizmet veren bir firma olarak göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ile bir müşterisinin katılacağı fuar stant tasarımında kullanacakları çarkıfelek çalışması için internet üzerinden iletişime geçen Düzey mimarlık mühendislik, müşterileri için en uygun olan duvara monte çarkıfelek’in üretim ve montajı için Birka Reklam ile el sıkışmıştır.

Birka Reklam’ın genelde müşterilerinin fuarlarda dikkatleri üzerine çekmesi için hazırlamış olduğu display ürün seçeneklerinden çarkıfelek müşteri ihtiyaçlarına göre alternatifli olarak özel üretim şeklinde yapılmaktadır.

Düzey mimarlık mühendislik için yapılan duvara monte çarkıfelek te müşterimizin talebi üzerine CNC tezgahında kesilerek mdf lam ve pvc bant ile 70cm çapında çarkın dijital baskı ile görseli hazırlanmıştır.

Birka Reklam olarak 20 yıkı aşkın süredir Dijital baskı hizmetlerinin kapsadığı tüm alanlarda hizmet sunmaktan ve 250 den fazla kurumsal ve perakende müşterimize hizmet vererek mutlu müşteri portföyümüzü oluşturmak ve geliştirmekten memnuniyet duymaktayız.

Bu anlamda display ürün seçeneklerinden, duvara monte çarkıfelek çalışmaları için Birka Reklam ailesini tercih eden Düzey mimarlık mühendislik firmasına tercihlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.