2016 yılından beri Üsküdar’da hizmet veren Ecrin Halı Yıkama, sahip olduğu müşterilerine en iyi hizmeti, kalite ve zamanında teslimatla sağlamak için durmaksızın çalışmaktadır.

Birka Reklam ile tavsiye üzerine iletişime geçen Ecrin Halı Yıkama, müşteri temsilcilerimizden araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi ile ilgili detayları aldıktan sonra, araç giydirme işlemleri için Avrupa standartlarındaki grafik tasarım teknikleri ile araç giydirme görsel çalışmaları yapan Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım hizmetinden de yararlanmıştır.

Araç giydirmede kullanılan folyo çeşitleri ve koruyucu malzemeler konusunda detaylı bilgi alan Ecrin Halı Yıkama, araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme çalışmaları için kaliteli baskı-üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ile Birka Reklam garantisi ile hizmet verdiğimiz Ecrin Halı Yıkama firmasına Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.