Türkiye’nin ozon jeneratörü olarak kurulan Edf Endüstri, 1960 senesinden beri ozon gazı sektöründe teknolojik ürünlerin imalatı ve satışını yapmaktadır.

Birka Reklam ile ozon kullanım alanları ve firma bilinirliğini maksimum seviyeye ulaştırmak için araç giydirme uygulamaları için iletişime geçen Edf Endüstri yetkilileri, Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme uygulamaları için el sıkışmıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden komple araç giydirme kanallı araçların müşterilerinin isteklerine bağlı olarak tamamının kaplandığı, sınırsız logo, marka, ürün resmi, slogan kullanıldığı bir çalışma olarak bilinmektedir.

Birka Reklam olarak, evlerde, gıda tesislerinde, toplu yaşam alanlarında, su uygulamalarında, tekstil, ortak kullanım alanları, tarım, hava temizliği ve sağlık alanlarında kullanılan ozon gazı jenetörlerinin güvenirliğinin ön plana çıkarıldığı araç giydirme tasarım, üretim ve montaj çalışmaları için destek verdiğimiz Edf Endüstri firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.