Elektrik ve Yapı malzemesi San. ve Tic.Ltd.Şti. firması müşterilerine elektrik tesisatı ve yapı malzemeleri konusunda destek vermektedir. Hizmet ve ürünlerini uluslararası kalite standartlarında güvenilir ve kaliteli mühendislik çözümleri ile sunan Elektrik ve yapı malzemesi san.ve tic.ltd.şti., araç giydirme çalışmaları için Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam’ı tercih etmesi tesadüf değildir.

Sektörünün öncülerinden olan Elektrik ve yapı malzemesi san.ve tic.ltd.şti. marka bilinirliğini daha da arttırmak amaçlı sahada gezen araçları için araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları ile ilgili Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Elektrik ve yapı malzemesi san.ve tic.ltd.şti. firmasının,  araç kapı logo çalışmalarında firma logosu araç kapılarına profesyonel montaj ekibimiz tarafından kısa sürede üretilip uygulanmıştır.

Araç giydirme segmentinin en cazip fiyatlı ürünlerinden olan araç kapı logo çalışmalarının üretim ve uygulaması için Birka Reklam’ı tercih eden Elektrik ve yapı malzemesi san.ve tic.ltd.şti. firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.