Emlak Katılım Bankası, faizsiz bankalar olan katılım bankaları ticaret yönetimi ile fon kullandıran kamu sermayeli bir katılım bankasıdır.

Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için Arthor Otomotiv aracılığı ile iletişime geçen Emlak Katılım Bankası, gezici kasalı araçlarının araç giydirme üretim ve montaj işlemleri için Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile anlaşma sağlamıştır.

Araçların dış gövdesine yapılan çalışmalara genel anlamda araç giydirme denilmektedir.  Araç giydirme işlemi araç üzeri karar verilen tasarımın dijital baskı olarak aracın üzerine kaplanması şeklinde yapılmaktadır. Araç giydirme işlemleri profesyonel montaj ekibi tarafından araç giydirmeye uygun araç folyoları ile yapılması gerekmektedir.

Birka Reklam olarak 1997 yılından beri, geniş ürün yelpazesi ile birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka Reklam araç giydirme çalışmalarında ki ürün kalitesi, müşteri ile iletişim, servis kalitesi ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyetinin maksimum sağlamış ve sağlamaktadır.

Araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ın tecrübeli montaj ekibini, Birka Reklam garantisinde tercih eden Emlak Katılım Bankası’na ve aracı olan Arthor Otomotiv firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.