Era led aydınlatma,  var olduğu sektörde kalitesinden, hizmetinden ödün vermeden her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek, enerji tasarruflu, çevreci teknolojili, üstün performanslı, uzun ömürlü, yüksek renk endeksi ile profesyonel led tedarikiyle sektörünün öncü markalarından biri olmuştur.

Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçen Era, Birka Reklam’ın müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde anlayan ve çözüm önerileri sunan müşteri temsilcileriyle araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için detaylı bir görüşme sağlamıştır.

Birka Reklam’ın etkileyici, kaliteden ödün vermeyen hizmetinden, kusursuz iletişiminden, dünya standartlarında ki hizmetlerini uygun maliyetlerle sunmasından etkilenen Era, Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için el sıkışmıştır.

Birka Reklam olarak 3M baskı malzemesi, Birka Reklam garantisi ve tecrübeli montaj ekibimiz ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmalarını tamamladığımız Era Led Aydınlatmalı San.veTic.Ltd.Şti’ye tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

En iyi pazarlamacınız aracınızdır söylemeni unutmayan ve bunu araç giydirme işlemleri ile Birka Reklam ile gerçekleştiren, Era firmasına bol kazançlı günler, seneler dileriz.