Organik Gurme olarak internet üzerinde ürün tanıtımı ile alışveriş imkânı sağlayan Fermente, marka tanınırlığını ve bilinirliğini arttırmak amacıyla,  ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile araç giydirmenin önemini vurgulayan Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmasını araçları için tercih eden Fermente, firma logo ve unvanını araç panel Van cam kısımlarına uygulatmıştır.

Araç giydirme sekmeninin en cazip fiyatlı ürünü olan araç kapı logo çalışmaları, firma isim ve logolarının istediğiniz şekil yada yazıda,  aracınızın 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak herhangi bir yerine yapılabilmektedir.

1997 yılından beri pek çok kurumsal ve perakende müşterimize araç giydirme çalışmaları için tasarım, üretim ve montaj konusunda müşteri memnuniyeti ve kalite önceliği ile hizmet veren Birka Reklam’ı tercih eden Fermente firmasına araç kapı logo uygulamaları için tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.