2016 tarihinde kurulmuş olan Futbol Unıon, futbol eğitimleri, menajerlik, futbol turizmi ve futbol organizasyonları konusunda futbola ve spora dair her konuda bacasız bir sanayi olarak nitelendirilen futbol sektöründe hizmet vermektedir.

Dünya’nın en önemli futbol akademilerinden biri olan Paris-Saint Germain Akademi’yi Türkiye’ye getiren Futbol Unıon, futbol altyapısına yepyeni bir soluk getiren dünya genellerinde okulları olan Psg Kulübü içinde önemli bir rol üstlenmiştir.

Paris-Saint Germain Akademi’yi Türkiye’ye getiren Futbol Unıon, bununla ilgili araç giydirme reklam çalışmaları için de 1995 yılından bugüne kadar birçok kuruma koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Birka Reklam’ın tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme konusunda çözüm ortağı olarak Birka Reklam’ı seçen Futbol Unıon’a tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi adına bir kez daha teşekkür ederiz.