Siz gençsiniz Dünya’ya hizmet edeceksiniz sloganı ile 2010 yıllarının başlarından itibaren gönüllü olarak başlamış olduğu yardım faaliyetlerine 2020 yıllarından itibaren resmi ve kurumsal bir dernek olarak devam eden Gençsen Derneği,  ihtiyaç sahipleri ile yardımsever bağışçıları buluşturmaktadır.

Birka Reklam ile tavsiye üzeri iletişime geçen Gençsen Derneği, araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı-üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisine güvenmiş ve destek almıştır.

Firma araçları üzerine reklamınız olması amaçlı bölgesel uygulama yapılan bölgesel araç giydirme de firma logo ve unvanın yanı sıra ürün resmi, herhangi bir imaj ya da slogan gibi alternatifler de bulunmaktadır.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için grafik tasarım, üretim ve montaj desteği verdiğimiz Gençsen Derneğine tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.