Giritli Global, dünyanın her ülkesine hızlı güvenli ve ekonomik taşımayı amaç edinmiş güvenilir bir firma olarak yaygın acente ağı ile müşterilerine İstanbul’da bir lojistik firması olarak hizmet vermektedir.

Giritli Global, işletmelerinde kullandıkları araçlara reklam çalışması yapma kararı ile internet üzeri araştırmaları sonucu Birka Reklam’a ulaşmıştır. Birka Reklam’ın deneyimli müşteri temsilcilerinden araç giydirme çalışmaları için kendilerine en uygun seçimi yapmak için destek alan Giritli Global, ayrıca Birka Reklam’ın grafik departmanından araç üzeri reklam görsel çalışmalar ve tecrübeli montaj ekibimizden araç üzeri reklam giydirme uygulamaları için destek almıştır.

Birka Reklam olarak araç giydirme alternatiflerinden araç kapı logo çalışmaları için anlaşma sağladığımız ve kısa sürede araç giydirme alternatiflerinden araç kapı logo çalışmaları için üretim ve montaj planlaması yaptığımız Giritli Global firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.