Göztepe ağız ve diş sağlığı merkezinin Birka Reklam ile iletişime geçmesi internet üzeri araç giydirme araştırmaları sonuncunda olmuştur.

Göztepe ağız ve diş sağlığı merkezi var olan araç giydirme, araç kapı logo uygulamasına ek olarak ülkemizin ve dünyamızın en büyük sağlık sorunu haline gelen COVİD 19 döneminde ülke şartlarına uygun olarak evde sağlık hizmetini, ümit ettiğimiz bu geçici süreçte araç giydirme çalışmalarına, araç kapı magnet uygulamasını da ilave etmiştir.

Araç kapı magnetleri, araç giydirme konusunda uygulaması en kolay ve uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bir çalışma olarak son zamanlarda müşterilerimiz tarafından araştırılıp tercih edilmektedir. Araç kapı magnetleri ile markanızın bilinirliğini artırabilir, araç boyasına kesinlikle zarar vermediği ve baskısı yapılarak koruyucu kaplaması yapılan magnetler, uzun süre kullanım için oldukça uygundur.

Araç giydirme araç kapı magnet ve araç kapı logo çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Göztepe ağız ve diş sağlığına teşekkür eder, sağlıklı günlerde tekrar görüşmeyi temenni ederiz.