Bilgisayar ve elektronik ürünlerin imalatı yapan Green Planet Gaming Bilgisayar Sistemleri tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretimi benimseyen bir firma olarak İstanbul piyasasında göze çarpmaktadır.

Birka Reklam ile araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo çalışmaları için iletişime geçen Green Planet Gaming Bilgisayar Sistemleri yetkilileri kendileri ve kurumsal kimliklerine en uygun olan sade bir çalışma için el sıkışmıştır.

Araç kapı logo çalışmaları araç giydirme seğmeninin en uygun ürünlerinden olup,  Green Planet Gaming Bilgisayar Sistemleri için Oracal ın kendinden renkli folyolarından folyo kesim şeklinde hazırlanmıştır.

Green Planet Gaming Bilgisayar Sistemleri araç kapı logo uygulamaları Birka Reklam’ın Yukarı Dudullu-Ümraniye  Keyap’da yer alan firma adresimizde çok kısa sürede üretilip konusunda uzman montaj ekibimiz tarafından özenle uygulanmıştır.

Birka Reklam olarak müşterilerimiz için en iyiyi, en doğru şekilde mümkün olan en kısa zamanda hazırlayıp teslim etmekten memnuniyet duymakta ve bu memnuniyetlerini dile getiren Green Planet Gaming Bilgisayar Sistemleri firması başta olmak üzere tüm müşterilerimize tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.