Birka Reklam Hizmetleri

Birka Reklam

Dünü Bugüne, Bugünü Yarına Taşıyoruz…

Çalışma hayatına başladığı 1997’ten bugüne geniş bir yelpazede birçok kuruma reklam hizmeti veren Birka, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığı yolda halen başarıyla ilerlemektedir… Birka bugün, tecrübeli kadrosu, sürekli yenilenen üstün teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor…

Neden Birka Reklamı Tercih Etmelisiniz

Birka ile çalışmamızdan sonra meyvelerini toplamaya başladık. Birka’dan öncede vardık amaşimdi varolduğumuzu birden fazla kişi bilmekte!

Yaptığımız işleri ilk seferinde ve her seferinde ”doğru ve zamanında” tamamlamak, hedeflediğiniz noktaya ulaşmak Birka ile imkansız değil…

Yüksek kalite düzeyinin bugün olduğu gibi yarın da süreceğinden emin olan müşterilerimiz, sürekli projelerde bizimle birlikte çalışmanın rahatlığını yaşıyorlar.

3 yılı aşkın süreden beri süren işbirliğimiz süresince, her yeni çalışmamızda bir kez daha gördük ki, kendimizi ortaya koymanın en kolay yolu kaliteden geçen reklamlarımızda.. Ürün ve hizmetlerimizi sizlerden aldığımız geri dönüşler sayesinde sürekli yenilemekte ve teknolojinin son yenilikleri ile sizleri buluşturmaktayız.

Bunu seçkin personel yapımıza, kullandığımız üstün teknolojiye ve sürekli müşteri memnuniyetini gözeten disiplinli iş anlayışımıza borçluyuz. Bulunduğumuz sektörün en donanımlı kurumlarından biri olarak, en son teknoloji ile çalışarak, alışılmışın ötesinde bir kalite standartı amacı için çalışıyoruz.

“Sanıyorum Birka ile çalışmaktan mutlu olmamızın en önemli nedeni son derece sağlıklı ve sürekli biz iletişim için de oluşumuz. Bizi bizden iyi tanıyıp tanıtan ancak biz olabilir düşüncesiyle Birka’yla çalışmalarımızda yılların verdiği deneyimleri ve tecrübelerinden yararlanıp onların yönlendirmeleriyle çalışmalarımızı tamamlıyoruz.”

Sağlıklı bi hizmet için sağlıklı bir iletişim ortamının şart olduğu gerçeğinden hareketle, ilgili ve her zaman ulaşılabilir bir ekiple çalışıyoruz.  “Deneyimlerimiz ürünlerimizdir.” felsefesiyle müşterilerimize yönlendirici danışmanlıklar sunuyoruz.

“Yurt dışına verdiğimiz hizmetler, ülkemizde yaptığımız işlerin birer yankısıydı…” Ürün ve hizmetlerimizde dünyada kabul gören kalite standartlarını sunuyoruz. Sizleri anlamayı ve çözüm üretmeyi amaçlayan, güler yüzlü, disiplinli, hassas v esnek bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Bugün; Amerika, Almanya ve İtalya’da vermiş olduğumuz hizmetler ile elde ettiğimiz başarı düzeyi, bu konudaki ciddiyetimizin önemli bir göstergesidir.
“Yıllardır en iyi ürün ve hizmeti, çok uygun maliyetlerle aldığımızı düşünüyoruz…” Tanıtım ve Reklam çalışmaları, zaman içerisinde güncellemeler ve esneklikler gerektiren kısa gibi duran ancak uzun soluklu projelerdir. Bu nedenle yüksek kaliteli, güvenilir teknoloji ortaklarına ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. İşte bu yüzden, diyoruz ki, gelin ” Dününüzü bugüne, bugününüzü yarına birlikte taşıyalım.”

Müşteri Memnuniyet Analizi

Zamanında Teslimat 100
Servis Kalitesi 100
Müşteri ile İletişim 100
Ürün Kalitesi 100