Her ay 17 milyon kişinin internet üzerinden bankaları sorduğu Hangi Kredi, Birka Reklam ile araç giydirme çalışmaları için internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Para ve zamandan tasarrufun yeni adresi olarak tanımlanan Hangi Kredi, bu önemli özelliğini vurgulama ve piyasada ki tanınırlığını daha da arttırmak amaçlı ‘en iyi pazarlamacınız aracınızdır’ sloganı ile Birka Reklam ile bölgesel araç giydirme çalışmaları için el sıkışmıştır.

Birka Reklam olarak müşterilerimizin araç giydirme çalışmalarını 3M baskı malzemesi güvencesiyle kalite baskı ve üretim ile Birka Reklam garantisinde yapmakta olup, profesyonel tasarım departmanımız ve tecrübeli montaj ekibimizle A kalite işlere imza atmaktan memnuniyet duymaktayız.

Birka Reklam’ın araç giydirme seçeneklerinden 2015 ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak ön fardan arka stopa kadar 2 yan şeklinde üretim ve montajını yaptığımız bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih eden Hangi Kredi firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.