Tasarım ve işçiliğini kendi yaptıkları karavanlarıyla Türkiye’nin eşsiz doğasında gezerek instagram üzerinde paylaşan Derya ve İlkin çifti karavan-araç giydirme işlemleri için Birka Reklam’la internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Kendilerine özel sade ama kaliteli bir araç giydirme çalışması için Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcilerinden instagram paylaşımlarında da kullanmak üzere araç giydirme ile ilgili detaylı bilgi alan Derya ve İlkin çifti, kendileri için en uygun olan bölgesel araç giydirme konusunda hem fikir olmuşlardır.

Bölgesel araç giydirme uygulamalarında araç tasarımına uygun olarak Oracal ın kendinden renkli folyolarını tercih eden Derya ve İlkin çifti, Birka Reklam’ın profesyonel montaj ekibinden araç giydirme konusunda en doğru ve kaliteli hizmeti almıştır.

Kusursuz iletişim, dünya standartlarında hizmeti en uygun maliyetlerle sunan Birka Reklam’ı diğer tüm müşterimiz gibi araç giydirme için tercih eden Heynature’a tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.