Reklam, akılda kalmayı isteyen firmaların rakip firmalarla olan mücadelelerinde firmaya rehberlik yapan bir araç olarak etkin rol oynamaktadır.

İstanbul Ümraniye’de döşemelik, yatak kumaşı, perde, kilim ve ev tekstilinin yoğun olarak satış ve pazarlamasının yapıldığı Keyap Çarşı Sitesinde hizmet veren Hisar Halı, bu anlamda hedef tüketicilerine ulaşmak, ürün ve hizmetlerinin özelliklerini daha iyi belirtmek için reklamın önemi bilen firmalarındandır.

Hisar Halı, 1995 yılından beri cephe giydirme de Türkiye’nin pek çok kurumsal firmasının ilk tercihi olan Birka Reklam ile cephe giydirme görsel hazırlama ve üretim süreçleri için iletişime geçmiştir.

Birka Reklam’ın kaliteli ve başarılı müşteri temsilcileri, Hisar Halı’ya cam cephe uygulamaları için cephe giydirme seçeneklerinden talep ettikleri folyo kaplama, folyo kesim çalışmaları ile ilgili ayrıntılı bilgi vermiştir. Ayrıca Birka Reklam’ın display ürün seçeneklerinden plaj bayrakları için de destek alan Hisar Halı’ya tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.