İstanbul Dudullu Organize Sanayi ‘de yer alan İkmal Kaynak Hırdavat müşterilerine 2000 yılından beri yapı mağazası olarak hizmet vermektedir.  Bununla birlikte hırdavatçılar ve nalburlar kategorisinde yer alan İkmal Kaynak Hırdavat, müşterilerinin nalbur ve hırdavat ihtiyaçlarının tamamına çözüm üretmek için ürün yelpazesini her gün genişletmektedir.

Birka Reklam ile Fırat Teknik Hırdavat Makine ve Kimya Sanayi’nin ürünlerinin satış ve tedarikini sağladığı için tavsiye ile iletişime geçen İkmal Kaynak Hırdavat, cephe giydirme işlemleri için Birka Reklam ile görüşme sağlamıştır.

Birka Reklam’ın cephe giydirme seçeneklerinden one way vision uygulamaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından tasarım, deneyimli montaj ekibinden de uygulama konusunda destek alan İkmal Kaynak Hırdavat yapılan çalışmaların hızlı ve kullanılan malzemenin kalitesinden dolayı oldukça memnun kalmıştır.

Birka Reklam olarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz cephe giydirme çalışmalarımız ile yine bir tavsiye ve kaliteli üretimimizle ilk tercih olduğumuz için İkmal Kaynak Hırdavat firmasına Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Diğer cephe giydirme uygulama çalışmalarımız, örnek ve tavsiyelerimiz için Birka Reklam’a 05078489670cep telefonumuzdan, 02163143600 sabit hattımızdan ya da https://www.birkareklam.com/ adresimizden ulaşabilirsiniz.