İstanbul’da bir hastane grubu olarak, 2015 yılında kurulan İmed Medical, medikal turizminin en büyük plastik cerrahi uzmanlık birimi olarak hastalarının ihtiyaç ve beklentilerine bağlı otel, transfer ve bakım sonrası hizmetleri içeren paketleri ile en iyi hizmet için çalışmayı amaç edinmiştir.

Birka Reklam’a internet üzerinden araç giydirme ile ilgili araştırma yaparken rast gelen İmed Medical yetkilileri, Birka Reklam’ın 250’yi aşkın kurumsal ve perakende müşteri portföyünü inceledikten sonra konusunda uzman müşterileri temsilcilerimizle araç giydirme ile ilgili görüşme sağlamıştır.

Müşteri temsilcilerimizden aldıkları bilgi ve yönlendirmelere istinaden kendileri için en uygun araç giydirme seçeneğinin bölgesel araç giydirme olduğuna karar veren İmed Medical, tasarım konusunda da Birka Reklam’ın grafik departmanından destek almıştır.

2015 Ticari araçlarda reklam bulundurulması yönetmeliğine uygun olarak bölgesel araç giydirme de araçlarının ön fardan arka stopa kadar 2 yan kısmına kendinden renkli folyo ile profesyonel montaj ekibimizin titiz çalışmasıyla uygulamasını tamamladığımız İmed Medical firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.