2016 yılından bugüne kadar gergi tavan işinde hizmet veren Aydemir kardeşler, 2023 yılında led profil üretim işine girerek İstanbul Led Profil firmasını kurmuşlardır. Türkiye’de ilk gergi tavana uyumlu linear led profili çıkaran İstanbul Led Profil, Türkiye’de bu profillerin patentini alıp satan tek şirket olarak da İstanbul’da müşterilerine hizmet vermektedir.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırma ve tavsiyeler ile iletişime geçen İstanbul Led Profil firma yetkilileri, araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ın konusunda uzman müşteri temsilcileri ile görüşme ve anlaşma sağlamıştır.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ın profesyonel grafik departmanından tasarım desteği de alan İstanbul Led Profil, tecrübeli montaj ekibimizin araç boyasına zarar verilmeksizin 3M araç giydirme baskı folyosu ile kısa sürede yapmış olduğu uygulama ile araç giydirme sürecini en hızlı şekilde tamamlamıştır.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olan Birka Reklam,  koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, sürekli yenilen teknolojisi ve dünya standartlarında hizmet kalitesi ile yaratıcı ve profesyonel çözümler ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duymakta ve bu anlamda Birka Reklam’ı tercih eden İstanbul Led Profil başta olmak üzere tüm müşterilerimize tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.