Itopya İstanbul’da e-ticaret mağazaları hariç, oyuncu bilgisayarları, donanımı ve ekipman satışını gerçekleştirmek için müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Birka Reklam ile internet üzeri araştırmaları sonucunda iletişime geçen Itopya, araç giydirme için öncesinde,  kullanılan makine çeşitleri, kullanılan folyo çeşitleri, grafik tasarım teknikleri sonrasında ise montaj şekli ve ömrüyle araç giydirmede yasal işlemler ve reklam vergisi ile ilgili tüm bilgileri müşteri temsilcilerimizden detaylı olarak öğrenmiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme için destek verdiğimiz Itopya firması ayrıca firmamız bünyesinde yer alan profesyonel grafik tasarım konusunda da firmamızla çalışmayı tercih etmiştir.

3M baskı malzemesi, kaliteli baskı ve üretim, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile araç giydirme üretim ve uygulama çalışmaları için hizmet verdiğimiz Itopya firmasına tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.