2006 yılında hizmet vermeye başlayan Jeotes, tamamı yerli olarak üretilen %100 Türk bir plakalı ısı değiştirici markası olma yolunda ilerlemekte ve Ar-Ge projeleri devlet kurumları tarafından desteklenen ve teşvik edilen bir firma olarak göze çarpmaktadır.

Her zaman müşterilerinin ve sektörün ihtiyaçlarına göre teknolojiyi kullanarak faaliyetlerini devam eden Jeotes, araç giydirme çalışmaları için de Türkiye’nin ilk araç giydirme firması olan Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçmiştir.

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmasına reklam sektöründe araç giydirme denmekte ve en iyi pazarlamacınız aracınızdır sloganı ile Birka reklam tarafından profesyonel grafik tasarım, kaliteli baskı-üretim, 3M baskı malzemesi, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile 25 yıldır en iyi şekilde yapılmaktadır.

Birka Reklam olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsediğimiz 25 yıllık hizmetlerimizde yine müşterilerimizin taleplerini en etkileyici ve kaliteli hizmet, kusursuz iletişim, uygun maliyetler ile yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Birka Reklam olarak Jeotes araçları üzerine firma logo ve unvanın yanı sıra ürün resimlerinin de konulduğu bölgesel araç giydirme çalışmaları için destek verdiğimiz Jeotes firmasına araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.