Birka Reklam, 1995 yılından itibaren tecrübeli kadrosu, dünya standartlarında hizmet kalitesi ve yüksek performans ile müşteri memnuniyetini benimseyen çalışma sistemiyle kurumsal ve perakende müşterilerimizin araç giydirme, cephe giydirme, display ürünler, tabela sistemleri gibi konularda çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk araç giydirme merkezi olan Birka Reklam, araç giydirme de 3M baskı malzemelerini kullanmakta ve tecrübeli montaj ekibi ile araç boyalarını zedelemeden araç giydirme yapmaktadır.

Ayrıca araç giydirme de kullanılan araç giydirme folyosu, araç dış yüzeyini güneşten gelen zararlı ışınlardan korumakla beraber, aracın orijinal boyasının da korunmasına yardımcı olmaktadır.

Kamuflaj araç giydirmede, standart araç giydirme tekniklerinin dışında aracı müşterimizin talepleri doğrultusunda tasarlayıp özel bir görünüme ulaştırarak araca yeni bir tarz sağlamışızdır.

Komple araç giydirme olarak yapılan kamuflaj araç giydirme çalışması için Birka Reklam’ı tercih eden müşterimize Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.