Karavanabasliyorum.com, karavan bizden rota sizden sloganı ile eğitim, kiralama ve tecrübe etme imkânlarını sağlayan yeni bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.

Dünya genelinde yaşayan insanların sağlığını tehdit eden Covid19 virüsü ile daha da ön plana çıkan kamping konaklamalarından karavan; vergi, sigorta, bakım ve geniş bir yaşam alanı imkânıyla oldukça popüler olmaktadır.

Karavanabasliyorum.com’un araç giydirme çalışmaları için Birka Reklam ile iletişime geçmesi de tavsiye ile olmuştur.

24 yıldır araç giydirme sektöründe 250 den fazla kurumsal ve bir o kadar perakende müşteriye hizmet veren Birka Reklam kaliteli baskı ve üretim, sorunsuz tecrübeli montaj ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Bunu öğrenen ve bilen karavanabasliyorum.com’da tanıtım, satış işlemlerinde kullandıkları binek araçları için,  araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logosu uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Araç giydirme seçeneklerinden araç kapı logo uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih eden karavanabasliyorum.com firmasına bir kez daha tercihlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak teşekkür ederiz.