1926 yılında kurulan Koç Holding Türkiye’nin ilk Holding’i ve en büyük özel kuruluşudur.  Koç Holding bünyesinde pek çok firma var olduğu sektörde ön sıralarda yer almakta ve bu süreçte reklam çalışmalarına da ayrı bir önem vermektedir.

Yine sağlık sektöründe yer alan Koç sağlık markasının Koç Sağlık Yanımda, kaliteli hizmet anlayışı ve güvencesiyle hasta ya da hasta yakınlarının ihtiyaçlarına uygun her yerde 7/24 sağlık ihtiyaçları için yanında olmaktadır.

Birka Reklam, reklam çalışmalarında çözüm ortaklarından biri olarak uzun zamandır hizmet verdiği Koç Holding’in,  Koç Sağlık Yanımda projesinde araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme üretim ve uygulamaları için hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

En iyi pazarlamacınız aracınızdır sloganımız ile araç giydirmenin önemini her zaman vurgulayan Birka Reklam,  araç giydirme uygulamalarında Birka Reklam’ı tercih eden Koç Sağlık Yanımda yetkililerine Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha tercihleri ve güvenleri için teşekkür ederiz.