Korlas otomotiv, motosiklet lastiği dağıtıcılığı ile başladığı ticari hayatına, 2001 yılında Suziki markalı motosikletlerin İstanbul Anadolu yakasındaki tek 4S noktası olarak devam etmiştir. Başarılı çalışmaları sonucunda Suziki Türkiye çözüm ortağı, Ducati marka temsilciliği, 2014 yılında da Triumph motosikletlerinin Türkiye distribütörlüğünü de alarak görev sorumluluğunu daha da yükselten Korlas; müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile adını özdeşleştirmek için çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Servis alanını genişletmek amacıyla araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme çalışmasını tercih eden Korlas, Birka Reklam’ın profesyonel grafik tasarım departmanın da desteğiyle kurumsal kimliğini en uygun şekilde belirleyip araç giydirme de ki son noktayı belirlemiştir.

Korlas otomotiv’in 20 yıldır araç giydirme sektöründe birçok müşteriye kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet sağlayan Birka Reklam’ı tercih etmesi de tesadüfi değildir.

Araç giydirmede kaliteli baskı ve üretim ile 3M baskı malzemesinin tercih edildiği bölgesel araç giydirme çalışmalarında, tecrübeli montaj ekibi ve Birka Reklam garantisi ile hizmet verdiğimiz Korlas otomotiv’e araç giydirme  uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için bir kez daha teşekkür ederiz.