360 derece pazarlama hizmeti sunan Krea Dijital markası “Doğrudan Pazarlama”, “Etkinlik Yönetimi”, “İnteraktif Pazarlama”, “Tasarım ve Entegre İletişim Atölyeleri” kapsamında 360 pazarlama hizmetleri sunan, Türkiye’nin ilk ve tek DMA (Direct Marketing Association), IPRA (International Public Relation Association) ve DPID (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) üyesi şirketidir.

KREA Digital kurumsal çok kanallı kampanya yönetimi ( e-posta, sms, mms, push, kurumsal web sitesi analitik araçları, sosyal medya entegrasyonu), raporlama gibi konularda müşterilerine en iyi internet pazarlama hizmeti sunmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Bu gelişim ve tanınırlığı arttırma sürecinde reklamın önemini bilen ve farkındalığı olan Krea Digital, 250’den fazla kurumsal müşterisiyle sektörün lideri olan Birka Reklam’ı tercih etmesi tesadüfi değildir.

Araç giydirme konusunda Birka Reklam ile internet üzerinden iletişime geçen ve daha sonra satış pazarlama kanalımızda yer alan müşteri temsilcilerimizden araç giydirme ile ilgili yasal işlemler, araç giydirme ile ilgili montaj şekli ve ömrü, grafik tasarım, kullanılan folyo çeşitleri gibi ayrıntıların detaylarını alan Krea Digital, komple araç giydirme konusunda Birka Reklam’ı tercih etmiştir.

Birka Reklam olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çıktığımız bu yolda bir müşterimizi daha sunduğumuz hizmetlerle bir kez daha memnun etmekten mutluluk duymaktayız.

Krea Digital’a Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür eder, daha pek çok reklam çalışmasında çözüm ortakları olacağımızı bilmekten memnuniyet duymaktayız.