Türkiye fotokopi pazarının lideri Bilgitaş’ın 2015 yılında Bilgitaş’a ortak olarak,  Türkiye’de Kyocera Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. olarak yola devam etme kararı alan KYOCERA Document Solutions, Haziran 2016 itibariyle şirketin tüm hisselerini satın alarak Türkiye’de %100 Japon şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kyocera Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş.; uluslararası tecrübesi ve maliyetleri azaltan, verimliliği artıran, çevreyi koruyan fotokopi, yazıcı, yazılım ve servis çözümleri ile Türkiye’deki satış kanalına ve müşterilerine daha da iyi destek ve hizmet sunmak için çalışmakta ve çalışmaya devam etmektedir.

Kyocera’nın internet üzerinde araç giydirme ile ilgili araştırmaları sonucunda Birka Reklam ile yolları kesişmiştir. Televizyon, radyo, billboard gibi reklam çalışmaları yapılabilecek alanların hem zaman hem de fiyat açısından firmaları zorladığı bu süreçte, fiyat ve hedef kitle açısından araç giydirmenin önemli bir reklam aracı olduğu konusunda hem fikir olduğumuz Kyocera firması ile çalışmalarımız bu şekilde başlamıştır.

Kyocera için hem genel merkezi olan İstanbul, hem de şehir dışı şubeleri için bölgesel araç giydirme işlemleri yapılmıştır.  Grafik departmanımızca profesyonel grafik tasarımların yapıldığı, 3M malzemeli kaliteli baskı ve tecrübeli montaj ekibimiz ile Birka Reklam garantisiyle sorunsuz programlama uygun bir araç giydirme süreci geçirilmiştir.

Kyocera firmasına araç giydirme konusunda Birka Reklam’ı tercih ettikleri için teşekkür ederiz.