Lelas, Fransızca kökenli olup, kokuların en güzeli leylak anlamına gelmektedir. 2014 yılında Pissarde Kozmetik bünyesinde kurulan Lelas parfüm; aşk, dayanıklılık, lüks, özgünlük, samimiyet olarak tanımlanmaktadır.

Pissarde Kozmetik bünyesinde hizmet veren Lelas,  Pissarde firmasının başarılı ve müşteri memnuniyeti yüksek araç giydirme çalışmalarına istinaden Lelas’ın araç giydirme işlemleri de Birka Reklam bünyesinde hazırlanmış, üretilmiş ve uygulanmıştır.

Birka Reklam olarak Avrupa ve Amerika’da yapılan araç giydirme tasarımlarını güncel takip eden profesyonel grafik tasarım departmanımız Lelas için en iyi sunumu yapmak için pek çok araç giydirme alternatifi hazırlamıştır. Fotoğraf kalitesinde baskımız ile kendileri için en uygun görselleri belirleyen Lelas yetkilileri, tecrübeli montaj ekibimizin uygulamaları ile araç giydirme işlemlerini kaliteli hızlı ve gönül rahatlığı ile sonlandırmışlardır.

Birka Reklam olarak araç giydirme seçeneklerinden firma logo veya unvanının yanı sıra ürün resimlerinin de kullanıldığı bölgesel araç giydirme çalışmaları için destek verdiğimiz Lelas firmasına tercihlerinden ve güvenlerinden dolayı Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.