Lion Tekstil ve İş elbiseleri,  %100 satış sonrası memnuniyet, tüm Türkiye için sevkiyat ve nakış baskı logo uygulamaları ile 1966 yılından beri var olduğu sektörde müşterilerine hizmet vermektedir.

Lion Tekstil ve İş elbiseleri sürekli gelişmekte ve istikrarlı bir şekilde kalitesini arttırmak için teknolojik gelişimlerin yanı sıra tanınırlığının daha da artması için reklam sektörünün önemini bilen bir kuruluş olarak araç giydirme çalışmaları için tavsiye üzerine Birka Reklam ile iletişime geçmiştir.

Nokta vuruş ve hedefler, etkileyici kaliteli hizmet anlayışı, kusursuz iletişim, dünya standartlarında hizmet ve uygun maliyetleri ile 1995 yılından bugüne kadar geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veren Birka Reklam,

Lion Tekstil ve İş elbiselerinin araç giydirme çalışmaları için kaliteli baskı ve üretim yanı sıra Birka Reklam garantisi ile araç boyasına zedelemeden tecrübeli montaj ekibimizle araç giydirme işlemlerini tamamlamıştır.

Lion Tekstil ve İş elbiselerinin araç giydirme seçeneklerinden bölgesel araç giydirme uygulamaları için Birka Reklam’ı tercih ettikleri için Birka Reklam ailesi olarak bir kez daha teşekkür ederiz.